Steve Woźniak pomaga Sony przy kolejnym filmie o Jobs’ie

Oprócz filmu „Steve Jobs: Get Inspired”, którego de facto tytuł nie jest jeszcze pewną sprawą, równolegle kręcony jest drugi. Co prawda jest o nim trochę ciszej, ale to nie znaczy, że będzie słabszy od wyżej wspomnianego. Wręcz przeciwnie, ma szansę stać się od niego lepszym i wierniej odzwierciedlonym obrazem. Dlaczego? Ano dlatego, że reżyserowi, którym jest Aaron Sorkin pomagać ma sam Steve Woźniak. Film produkowany przez Sony Pictures Entertainment ma być czysto biograficznym projektem opartym głównie na biografii Jobs’a napisanej przez Walter’a Isaacson’a.

Trochę się rozkręcili z tymi filmami. Mam nadzieję, że chodzi tu o coś więcej, niż tylko o kasę, a obie produkcje będą na naprawdę dobrym, światowym poziomie. Miejmy również nadzieję, iż filmy prawdziwie uczczą pamięć o charyzmatycznym CEO firmy Apple.

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...