Naprawa Macbook

Jak nagrać ekran iPhone’a?

Jak nagrać ekran iPhone’a?

Nagrywanie ekranu iOS to funkcja, która umożliwia nagrywanie ekranu iPhone’a i iPada. Z tego artykułu dowiesz się, jak korzystać z tej funkcji na iPhonie lub iPadzie. Nagrywanie ekranu iOS to funkcja wprowadzona w iOS 11. Pozwala użytkownikom nagrywać ekran bez potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu lub aplikacji innych firm i może być używana zarówno na iPhone’ach, jak i iPadach.

Jak nagrać ekran iPhone’a?

Nagrywanie ekranu to świetny sposób na tworzenie szybkich i łatwych samouczków. Jeśli chcesz nagrywać ekran na iPhonie, musisz włączyć funkcję nagrywania ekranu na swoim urządzeniu.

Najpierw przejdź do Ustawienia> Centrum sterowania> Dostosuj sterowanie. Tutaj znajdziesz opcję nagrywania ekranu. Dotknij go i włącz. Teraz, gdy przesuniesz palcem w górę od dołu wyświetlacza telefonu (jedną ręką), zobaczysz nową ikonę przypominającą maleńką kamerę wideo u góry ekranu. Stuknij tę ikonę raz, a następnie stuknij opcję Rozpocznij nagrywanie u dołu ekranu – voila! Teraz nagrywasz ekran swojego iPhone’a!

Jak zrobić zrzut ekranu na iPhonie?

Robienie zrzutu ekranu na iPhonie nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Musisz jednocześnie przytrzymać przycisk zasilania i przycisk home przez około 2-3 sekundy. Jeśli chcesz zrobić zrzut ekranu, musisz jednocześnie nacisnąć oba przyciski.

Zrzuty ekranu są zapisywane w rolce z aparatu i można je znaleźć, przechodząc do zdjęć, następnie albumów, a następnie rolki aparatu. Aby szybciej znaleźć zrzuty ekranu, dotknij osi czasu u dołu ekranu.