AppleFixiPhoneNaprawa iPhone

Pomocy! Gdzie naprawić telefon?

Pomocy! Gdzie naprawić telefon?

Uszkodzenie telefonu może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. W takich sytuacjach nie warto panikować. Aby mieć pewność, że Twój smartfon odzyska pełną sprawność, wybierz sprawdzony serwis. Podpowiemy, gdzie naprawić telefon we Wrocławiu

Gdzie naprawić telefon we Wrocławiu? 

Wrocław to ogromne miasto, w którym znajdziesz wiele miejsc zajmujących się naprawą telefonów. Przed podjęciem decyzji o wyborze serwisu warto dokładnie sprawdzić opinie klientów. To pozwoli zobaczyć, czy pracownicy podchodzą do napraw w sposób profesjonalny. Niestety, ale zdarzają się we Wrocławiu nieudane naprawy telefonów. Wiele osób żali się, że ich urządzenie po naprawie nie nadawało się do użytkowania. Niektóre serwisy nie oferują również gwarancji na swoje usługi. W ten sposób klient zostaje na lodzie i w przypadku jakichkolwiek problemów nie może liczyć na wsparcie. 

Przed wybraniem konkretnego miejsca warto dopytać dokładnie, czy wszystkie naprawy są objęte okresem gwarancyjnym. Ważne jest również stosowanie przez serwis oryginalnych części zamiennych. W celu ograniczenia kosztów i zwiększenia zarobku, serwisanci wykorzystują tanie zamienniki z Chin. Niestety, ale ich wątpliwa jakość może doprowadzić do bardzo poważnych uszkodzeń. 

Serwis AppleFix, który zajmuje się naprawą telefonów we Wrocławiu powiedział nam, że najlepszym sposobem na ochronę przed nieuczciwymi praktykami jest przeprowadzenie krótkiej rozmowy z pracownikiem. Zadając mu pytania o gwarancję, części zamienne, a także wykorzystywane do naprawy narzędzia. Wymijające odpowiedzi lub ich całkowity brak powinny być sygnałem, że trzeba uważać i rozejrzeć się za innym serwisem we Wrocławiu. 

naprawa telefonów wrocław

Naprawa telefonów wrocław – ile to kosztuje? 

Koszt naprawy telefonu jest uzależniony tak naprawdę od konkretnego modelu i stopnia uszkodzenia. Serwis AppleFix twierdzi, że ceny są również uzależnione od jakości części do telefonów. Jeśli zdecydujesz się na zamienniki wątpliwej jakości, to z pewnością zapłacisz trochę mniej. Jednak różnice czasami wynoszą około 100-200 złotych, dlatego warto pomyśleć, czy ryzykowanie jest opłacalne. Części zamienne pochodzące od producenta zawsze są gwarancją bezproblemowego działania. Ceny napraw telefonów zaczynają się 

Naprawa telefonów Wrocław, czy online? 

Naprawa telefonów we Wrocławiu wymaga dostarczenia sprzętu osobiście. Dla wielu osób jest to problematyczne, ponieważ dostanie się we wskazany punkt nie zawsze jest możliwe. Z tego powodu takie firmy jak AppleFix wprowadziły opcję naprawy wysyłkowej. Aby skorzystać z naprawy telefonów nie trzeba już mieszkać we Wrocławiu. Wystarczy wypełnić formularz i zamówić darmowego kuriera. Nowy sposób przekazywania sprzętu do naprawy spotkał się z dużym zainteresowaniem szczególnie wśród osób mieszkających w mniejszych miejscowościach. 

Czas realizacji poszczególnych napraw zwykle wynosi 1-2 dni robocze. Wszystko zależy od stopnia uszkodzenia. Jednak, serwisanci AppleFix mają nieograniczony dostęp do części zamiennych, a to znacznie przyspiesza cały proces. Nie musisz już rozstawać się ze swoim smartfonem na zbyt długo! 

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.