Serwis iPhone Wrocław – oddać telefon stacjonarnie czy online?

Serwis iPhone Wrocław – oddać telefon stacjonarnie czy online?

10 lutego 2020 0 przez Michał

Wprowadzenie przez serwisy opcji naprawy wysyłkowej sprawiło, że wiele osób zastanawia się, czy wybrać serwis iPhone’a na miejscu, czy skorzystać z usług na odległość. W tym artykule podpowiemy Ci, na co powinieneś się zdecydować.

 

Serwis iPhone Wrocław – gdzie naprawić sprzęt? 

Gdy dojdzie do uszkodzenia do uszkodzenia iPhone’a warto jak najszybciej znaleźć dobry serwis. Wybór wbrew pozorom nie jest taki prosty, ponieważ na rynku znajduje się wiele firm, które nie świadczą usług na wysokim poziome. Przez to jesteśmy narażeni na to, że smartfon po naprawie nie będzie działał tak, jak należy. Przykładem mogą być serwis iPhone Wrocław. Jest ich tam całkiem sporo, jednak tylko kilka jest w stanie zapewnić naprawdę wysokie standardy. 

Aby mieć pewność, że trafimy do odpowiedniego miejsca, należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na opinię o danym miejscu. Klienci zwykle chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z danym miejscem. Jeśli wiele komentarzy jest negatywnych, wówczas warto dobrze rozważyć oddanie smartfona do naprawy. 

Dobrym pomysłem jest skontaktowanie się z serwisantem i zapytanie go o kilka podstawowych rzeczy. Przede wszystkim dowiedz się, czy do usługi wykorzystywane są oryginalne części zamienne. Podzespoły pochodzące z pewnych źródeł są w stanie zapewnić najwyższą jakość. W niektórych przypadkach są stosowane wysokiej jakości zamienniki, ale klient powinien zostać o tym poinformowany jeszcze przed podjęciem naprawy. 

Kolejną istotną informacją jest cena. Nie zawsze warto wybierać serwisy iPhone’ów we Wrocławiu, które są najtańsze. Wysoka jakość raczej nie idzie w parze z niską ceną, dlatego warto mieć to na uwadze. 

serwis iphone wroclaw

serwis iphone wroclaw

 

Na czym polega naprawa iPhone’a online? 

Do tej pory jedynym sposobem na naprawę iPhone’a było oddanie go do serwisu osobiście. Całkiem niedawno firma AppleFix wprowadziła do swojej oferty nowość, jaką jest opcja naprawy wysyłkowej. Na czym polega? Klient musi wypełnić formularz i następnie zamówić kuriera na koszt firmy. Po wykonanej naprawie urządzenie zostanie do niego odesłane i gotowe! W ten sposób bez wychodzenia z domu możesz mieć naprawionego iPhone’a. To zupełnie nowa forma, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Polecamy ją każdemu, kto nie chce tracić czasu na dojazd do serwisu. 

 

Jakie usterki iPhone’a można naprawić w serwisie? 

Wybierając dobry serwis iPhone’ów we Wrocławiu jest ogromna szansa, że usterka zostanie naprawiona. Serwis AppleFix, który ma dwa punkty na terenie Wrocławia powiedział nam, że jest w stanie przywrócić 99% iPhone’ów do ich dawnego stanu. Duże doświadczenie sprawia, że pracownicy są w stanie poradzić sobie z poważnymi uszkodzeniami ekranu, płyt głównych, czy innych podzespołów. 

Oto najpopularniejsze usterki, które naprawisz w serwisie iPhone’ów we Wrocławiu: 

  • wymiana wyświetlacza,
  • wymiana szybki,
  • wymiana baterii,
  • naprawa płyty głównej,
  • wymiana głośnika rozmów,
  • naprawa zalanego iPhone’a.